CynkoMet

Od przeszło 20 lat świadczymy usługi dla naszych Klientów na najwyższym poziomie

Wysoka jakość

Posiadamy rozwiniętą linię technologiczną. Jesteśmy otwarci na wysokie wymagania i chętnie podejmujemy próby cynkowania elementów skomplikowanych.

Doświadczenie

Możemy pochwalić się bardzo dobrą i długotrwałą współpracą z wieloma kontrahentami nie tylko z regionu, ale także z poza jego granic.

Ochrona środowiska

Technologia procesu poddawana jest restrykcyjnym przepisom ochrony środowiska, a wszystkie wyprodukowane w tym procesie odpady przekazuje się do utylizacji.

Zadowolenie

Pozytywne wyniki naszych wysiłków bardzo często skutkują lojalną i partnerską współpracą.

cynkomet

Jako przedsiębiorstwo położone na terenie objętym programem NATURA 2000, CynkoMet cechuje się też odpowiedzialnością ekologiczną i wysoką dbałością o środowisko naturalne.

Firma z tradycją

Spółka CynkoMet to firma, która powstała w 2003 roku i do dziś umacnia swoją pozycję na rynku maszyn rolniczych jak i na rynku usług cynkowania ogniowego. Naszym wielkim atutem są zmotywowani pracownicy, którzy codziennie podejmują trud ciężkiej pracy na rzecz spółki i jej rozwoju. Od ponad 16 lat rozwijamy się na każdej płaszczyźnie, na jakiej działamy, co widać przy wzroście przychodów spółki rok do roku. Naszym celem jest dostarczanie dla klienta najwyższej, jakości obsługi oraz najlepszego produktu jak i usług. W tym celu wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie na rynku i produkty wykorzystywane zarówno w produkowanych przez nas maszynach rolniczych jak i cynkowaniu ogniowym.

W codziennym funkcjonowaniu nie zapominamy również o naszych partnerach biznesowych, z którymi budujemy wspólną przyszłość, opartą na zaufaniu, uczciwości z uwzględnieniem interesu obu stron. Budowanie długoterminowych relacji biznesowych jest dla nas najważniejszym zadaniem, co bezwzględnie wpływa na funkcjonowanie obu firm w tym dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Poznaj nasze flagowe produkty

CynkoMet

Nasze cynkownie

Cynkownia Czarna Białostocka

Cynkownia Wyszków

Cynkownia Wyszków Wirówka

Produkcja maszyn rolniczych

Profil przedsiębiorstwa CynkoMet doskonale pokazuje wszechstronność, a także pełny zakres świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się nie tylko produkcją maszyn, przyczep czy rozrzutników rolniczych, ale też cynkowaniem. W związku z tym nasi Klienci mogą zdecydować się na zakup profesjonalnego sprzętu w atrakcyjnych cenach lub też skorzystać z szerokiego wachlarza innych usług. Choć firmę CynkoMet zarejestrowaliśmy dopiero w 2003 roku, tradycję produkcji maszyn i nie tylko kultywujemy już od 1956 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na perfekcyjne dopracowanie wszystkich procesów produkcyjnych, dlatego też zachęcamy do współpracy nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybierz specjalistów z CynkoMet już dziś!

Profesjonalne cynkowanie

W zakresie naszych usług jest m.in. kompleksowe cynkowanie, którego zadaniem jest zapewnienie długiej żywotności elementów stalowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z właściwości stali oraz tego, w jak wielu obszarach stosuje się dziś właśnie konstrukcje z jej udziałem. Aby zapewnić im odpowiednią ochronę, warto zdecydować się na cynkowanie, ponieważ skutecznie pozwoli ono uzyskać stali solidną warstwę ochronną. Nie mamy wątpliwości, że tego rodzaju powłoka wystarczy nawet na kilkadziesiąt lat eksploatacji bez zagrożenia korozją. W CynkoMet oferujemy profesjonalne cynkowanie ogniowe, polegające na zanurzaniu części stalowych w gorącej kąpieli cynkowej. Co ważne, ta technika nie wymaga dalszej konserwacji, a dodatkowo jest przyjazna dla środowiska. Zapraszamy do naszych cynkowniWyszkowie lub Czarnej Białostockiej!

CynkoMet – producent przyczep rolniczych i nie tylko

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem przyczep, rozrzutników oraz maszyn rolniczych. W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania oferujemy artykuły o wielu parametrach, które z przyjemnością dopasujemy idealnie do Twoich potrzeb. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży i ciesz się profesjonalną przyczepą do przewozu zwierząt czy też rozrzutnikiem obornika już dziś!

Specjaliści od cynkowaniaCzarnej Białostockiej

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów oferujemy kompleksowe usługi cynkowania ogniowego, które doskonale sprawdzi się do ochrony elementów stalowych przed korozją. Jest to nie tylko rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ale też korzystne cenowo oraz niebywale skuteczne. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do współpracy!

CzechEnglishGermanHungarianPolishRomanianRussianSpanish
ZWIŃ
SZYBKI KONTAKT

SZYBKI KONTAKT

Cynkownia Czarna Białostocka
85 710 20 23
bok@cynkomet.pl

Cynkownia Wyszków
29 643 20 85
wyszkow@cynkomet.pl

Maszyny Rolnicze
85 710 24 56
maszyny@cynkomet.pl