Szczegóły

  • Zastępca Kierownika Produkcji Wydziału Maszyn Rolniczych
  • Czarna Białostocka
  • 18 maja 2022
  • 30 czerwca 2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– Nadzorowanie realizacji planów krótko i długoterminowych
– Kierowanie pracą mistrzów, brygadzistów i pracowników produkcji
– Nadzorowanie procesów produkcyjnych, jakości i terminowości
– Działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji
– Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad BHP
– Rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji
– Ścisła współpraca z przełożonymi

WYMAGANIA

– Wykształcenie minimum średnie techniczne
– Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
– Systematyczność, dokładność, sumienne wykonywanie pracy .
– Umiejętność organizacji pracy własnej.
– Samodzielność oraz inicjatywa
– Mile widziana znajomość Lean, Kaizen i 5s
– Umiejętności przywódcze
– Doświadczenie na podobnym stanowisku

Osobie zatrudnionej oferujemy

–  Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie.
–  Pakiet socjalny
–  Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.