Operator maszyn CNC

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 30 września, 2023

Zakres obowiązków

  • obsługa Frezarki pionowej Avia VMC 650, 3 osiowej, sterownik heidenhain
  • obsługa Tokarki Avia turn 35M, sterowanie sinumerik 828

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • umiejętność programowania j.w.
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zdolności manualne
  • systematyczność, dokładność, sumienne wykonywanie pracy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • pakiet socjalny np. karty MultiSport

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl