Szczegóły

  • Specjalista ds. marketingu
  • Czarna Białostocka
  • 21 stycznia 2021
  • 20 lutego 2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie treści, zdjęć do katalogu i innych materiałów drukowanych;
  • Bieżąca obsługa strony internetowej ( w tym opisy produktów i usług)
  • Przygotowywanie kampanii reklamowej i marketingowej;
  • Ustalanie z działami sprzedaży spółki, działań marketingowych w poszczególnych obszarach i ich nadzór;
  • Negocjacje z dostawcami usług i materiałów marketingowych

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość obsługi programu Photoshop lub pokrewnych;
  • Umiejętność tworzenia i edytowania stron www;
  • Pomysłowość kreatywność i empatia
  • Prawo jazdy kat. B- gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innych języków;

OFERUJEMY

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w trybie stacjonarnym w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w kreatywnych projektach;
  • Benefity – dopłata do karty MultiSport;
  • Przyjazną  atmosferę pracy w zgranym zespole;