Szczegóły

  • Specjalista ds. zaopatrzenia
  • Czarna Białostocka
  • 18 stycznia 2021
  • 18 stycznia 2020
  • 30 marca 2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Składanie zamówień, nadzór nad ich realizacją oraz planowanie i koordynowanie dostaw
  • Współpraca z działem produkcji, jakości i sprzedaży
  • Bieżąca analiza stanów magazynowych
  • Sporządzanie analiz oraz raportów
  • Wprowadzanie i wystawianie dokumentów zakupowych  w systemie ERP
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Optymalizacja procesu zakupów
  • Negocjacje warunków zakupów z dostawcami
  • Poszukiwanie nowych dostawców, komponentów, zamienników materiału

WYMAGANIA

  • Znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Mobilność i elastyczność zawodowa
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Systematyczność i dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • Praca w młodym zespole
  • Dofinansowanie do karty Multi Sport
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy