Technolog

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 marca, 2024

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie list materiałowych w oparciu o plany produkcyjne
  • sporządzanie ofert na nasze usługi
  • ciągłe usprawnianie technologii i optymalizacja procesów
  • tworzenie technologii dla nowych produktów
  • współpraca z działami produkcyjnymi oraz konstrukcyjnym
  • codzienna praca w środowisku MS Office oraz PC Biznes

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziany Wydział Mechaniczny
  • znajomość rysunku technicznego
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
  • zdolności analityczne, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny: dopłata do karty MultiSport, dofinansowanie wypoczynku

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl