Tradice sahá až do roku 1956!

Kancelář Czarna Białostocka

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

E-mailová adresa

Monika Arciszewska

Asistent správní rady

kom.519 121 210
sekretariat@cynkomet.pl

Aleksandra Iwanowicz

Asistent správní rady

kom.797 993 023
kadry@cynkomet.pl

Katarzyna Onoszko

Vedoucí oddělení nákupu

kom.797 993 035
konoszko@cynkomet.pl


Zemědělské stroje

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

E-mailová adresa

Łukasz Chełmiński

Ředitel exportu zemědělských strojů

kom. 506 072 105
lchelminski@cynkomet.pl

Katarzyna Makal

Ředitel exportu zemědělských šatů

kom. 500 859 622
kmakal@cynkomet.pl

Rafał Gaiński

Exportní specialista

kom. 500 859 664
rgainski@cynkomet.pl

Maksymilian Tomaszewski

Exportní specialista

kom. 500 859 684
mtomaszewski@cynkomet.pl

Michał Poźniak

Vedoucí oddělení logistiky

kom. 500 859 655
mpozniak@cynkomet.pl

Joanna Szadurska

Logistický specialista

tel. (85) 710 24 56
kom. 797 993 044
jszadurska@cynkomet.pl

Justyna Zabłocka

Logistický specialista

kom. 515 254 632
jzablocka@cynkomet.pl


Zinkovna Czarna Białostocka

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

E-mailová adresa

Andrzej Mantur

Obchodní a marketingový manažer

tel. (85) 710 10 49
kom.515 254 631
amantur@cynkomet.pl

Iwona Gąsowska

Kancelář zákaznického servisu

tel. (85) 710 10 49
kom.609 050 050
bok@cynkomet.pl


Pobočka Wyszków

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
07-200 Wyszków,
ul.Leśna 38

Telefon

tel. 29 643 20 85
fax: 29 643 20 65

E-mailová adresa

Filip Klowan

Obchodní ředitel

tel. (29) 643 20 85
kom.519 190 303
fklowan@cynkomet.pl

Edyta Rudnik

Komerční specialista

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 204
handel.wyszkow@cynkomet.pl

Agata Kujawa

Specialista na služby zákazníkům

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
biuro.wyszkow@cynkomet.pl

Agnieszka Niezgoda

Kancelář zákaznického servisu

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl


Pobočka Suwałki

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-400 Suwałki,
ul. Raczkowska 183

Telefon

tel. 500 860 987

E-mailová adresa