HOMOLOGACJE EUROPEJSKIE

  • 4 lutego 2020

Z radością chcielibyśmy poinformować Państwa o zakończeniu procesu homologacji naszych wyrobów zgodnie w wymogami europejskimi. Na dzień dzisiejszy wszystkie z naszych
wyrobów (rozrzutniki jednoosiowe, rozrzutniki typu tandem, przyczepy jednoosiowe, przyczepy dwuosiowe z obrotnicą, przyczepy typu tandem, platformy do bel oraz przyczepy do przewozu zwierząt) posiadają już homologacje. Wyjątkiem są skrzynia zawieszana SZ-1 oraz mini rozrzutnik N-200 „DZIK”, które z oczywistych względów takich dopuszczeń nie uzyskają.

W związku z wymogami jakie zostały nam postawione, jak również z możliwościami które daje homologacja europejska, nasze maszyny zostały wyposażone w dużo wyższej klasy, niezawodne dwuobwodowe instalacje hamulcowe marki Haldex oraz dwuobwodowe instalacje hydrauliczne marki Safim, często mocniejsze osie współpracujące z zawieszeniami wykorzystującymi resory paraboliczne oraz bardziej rozbudowane instalacje elektryczne. W wielu przypadkach zdecydowaliśmy się również na przeprojektowanie ram dolnych i górnych naszych przyczep i rozrzutników. Wszystkie te zmiany wpłyną znacząco na jakość, trwałość i niezawodność naszych maszyn. Na dzień dzisiejszy w seryjnej produkcji są już przyczepy T-608/2 EU (10-14 ton), T-608/3EU(14-18 ton) T-617/5 EU(14-15,5 tony), T-117 EU (3,5 -5,5 tony), Kurier 6 oraz rozrzutnik N-264/1 o ładowności 14 ton.

Oczywiście zgodnie z dotychczasową praktyką będziemy również oferowali Państwu maszyny w wersji „PL” nie posiadające homologacji europejskich. Dopłaty do poszczególnych modeli w wersji EU oraz szczegółowe wytyczne i informacje dotyczące ich wyposażenia oraz dostępności będą Państwu na bieżąco dostarczane przez naszych handlowców.

CzechEnglishGermanHungarianPolishRomanianRussianSpanish