Czarna Białostocka iroda

Cím

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Monika Arciszewska

Az Igazgatótanács asszisztense

kom.519 121 210
sekretariat@cynkomet.pl

Aleksandra Iwanowicz

Emberi erőforrások és bérszámfejtési osztály igazgatója

kom.797 993 023
kadry@cynkomet.pl

Katarzyna Onoszko

Beszerzési részleg igazgatója

kom.797 993 035
konoszko@cynkomet.pl


Mezőgazdasági gép

Cím

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Łukasz Chełmiński

Mezőgazdasági gépexport igazgató

kom. 506 072 105
lchelminski@cynkomet.pl

Katarzyna Makal

Mezőgazdasági gépexport igazgató

kom. 500 859 622
kmakal@cynkomet.pl

Rafał Gaiński

Export szakember

kom. 500 859 664
rgainski@cynkomet.pl

Maksymilian Tomaszewski

Export szakember

kom. 500 859 684
mtomaszewski@cynkomet.pl

Michał Poźniak

Logisztikai osztályvezető

kom. 500 859 655
mpozniak@cynkomet.pl

Joanna Szadurska

Logisztikai osztályvezető

tel. (85) 710 24 56
kom. 797 993 044
jszadurska@cynkomet.pl

Justyna Zabłocka

Alkatrészek és panaszok értékesítésének szakembere

kom. 515 254 632
jzablocka@cynkomet.pl


Czarna Białostocka tűzihorganyzó üzem

Cím

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Andrzej Mantur

Értékesítési és marketing igazgató

tel. (85) 710 10 49
kom.515 254 631
amantur@cynkomet.pl

Iwona Gąsowska

Ügyfélszolgálati iroda

tel. (85) 710 10 49
kom.609 050 050
bok@cynkomet.pl


Wyszków igazgatóság

Cím

CynkoMet Sp. z o.o.
07-200 Wyszków,
ul.Leśna 38

Telefon

tel. 29 643 20 85
fax: 29 643 20 65

E-mail cím

Filip Klowan

Kereskedelmi igazgató

tel. (29) 643 20 85
kom.519 190 303
fklowan@cynkomet.pl

Edyta Rudnik

Kereskedelmi igazgató

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 204
handel.wyszkow@cynkomet.pl

Agata Kujawa

Ügyfélszolgálati szakember

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
biuro.wyszkow@cynkomet.pl

Agnieszka Niezgoda

Ügyfélszolgálati iroda

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl


Suwałki igazgatóság

Cím

CynkoMet Sp. z o.o.
16-400 Suwałki,
ul. Raczkowska 183

Telefon

tel. 500 860 987

E-mail cím