Szanowny Kliencie,

W związku z tym, że od dnia 25 maja 2018 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, czyli tzw. RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (ADO) podanych w umowie i podczas jej realizacji jest: CynkoMet Sp. z o.o. z siedzibą w Czarnej Białostockiej, ul. Fabryczna 7W (16-200 Czarna Białostocka),

Przykładamy dużą wagę do ochrony Twoich danych. Pragniemy zapewnić, że traktujemy Twoje dane ze starannością i z uwzględnieniem zobowiązań wynikających z obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Dlatego chcemy Cię także poinformować, że:

  1. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane:
  1. Podstawa prawną przetwarzania Twoich danych jest:
  1. Twoje dane osobowe będą przechowywane:
  1. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom rozwiązań technicznych i informatycznych, firm kurierskich, organom państwowym w zakresie ich kompetencji, w związku z realizacją naszych celów.
  2. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do kraju trzeciego tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy obejmujący państwa członkowskie Unii Europejskiej, Norwegię, Islandię, Liechtenstein ani do organizacji międzynarodowej.
  3. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Ci ponadto prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
  4. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa polskiego.
  5. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób wyłącznie zautomatyzowany.