Tradiție din 1956!

Birou Czarna Białostocka

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
stradă Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Monika Arciszewska

Asistent de bord

mobil 519 121 210
sekretariat@cynkomet.pl

Aleksandra Iwanowicz

Șef departament resurse umane și salarii

mobil 797 993 023
kadry@cynkomet.pl

Katarzyna Onoszko

Director departament de achiziții

mobil 797 993 035
konoszko@cynkomet.pl


Utilaje și mașini agricole

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
stradă Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Łukasz Chełmiński

Director Export Export Mașini Agricole

mobil 506 072 105
lchelminski@cynkomet.pl

Katarzyna Makal

Specialist în export / asistent la directorul de export

mobil 500 859 622
kmakal@cynkomet.pl

Rafał Gaiński

Specialist în export

mobil 500 859 664
rgainski@cynkomet.pl

Maksymilian Tomaszewski

Specialist în export

mobil 500 859 684
mtomaszewski@cynkomet.pl

Piotr Sadowski

Specialist în vânzări
Voievodate: Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Lubelskie, Podkarpackie, Śląskie.

mobil 512 087 604
psadowski@cynkomet.pl

Tomasz Łapiński

Specialist în vânzări
Provincii: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie, Vest-Pomeranian, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Varmia-Masurian

mobil 519 665 338
tlapinski@cynkomet.pl

Michał Poźniak

Director departament logistică

mobil  500 859 655
mpozniak@cynkomet.pl

Joanna Szadurska

Specialist în logistică

tel. (85) 710 24 56
mobil 797 993 044
jszadurska@cynkomet.pl

Justyna Zabłocka

Specialist în vânzarea de piese de schimb și reclamații

mobil  515 254 632
jzablocka@cynkomet.pl


Unitatea de galvanizare din Czarna Białostocka

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
stradă Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Andrzej Mantur

Director de vânzări și marketing

tel. (85) 710 10 49
mobil 515 254 631
amantur@cynkomet.pl

Iwona Gąsowska

Birou pentru clienți

tel. (85) 710 10 49
mobil 609 050 050
bok@cynkomet.pl


Unitatea de galvanizare din Wyszków

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
07-200 Wyszków,
stradă Leśna 38

Telefon

tel. 29 643 20 85
fax: 29 643 20 65

Filip Klowan

Director al comerțului

tel. (29) 643 20 85
mobil 519 190 303
fklowan@cynkomet.pl

Edyta Rudnik

Specialist. Comercial

tel. (29) 643 20 85
mobil 519 121 204
handel.wyszkow@cynkomet.pl

Agata Kujawa

Specialist. Serviciu clienți

tel. (29) 643 20 85
mobil 519 121 205
Birou.wyszkow@cynkomet.pl

Agnieszka Niezgoda

Birou pentru clienți

tel. (29) 643 20 85
mobil 519 121 205
ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl


Birou Suwałki

Adresa

CynkoMet Sp. z o.o.
16-400 Suwałki,
stradă  Raczkowska 183

Telefon

tel. 500 860 987