Biuro Czarna Białostocka

    Adres

    CynkoMet Sp. z o.o.
    16-020 Czarna Białostocka,
    ul.Fabryczna 7W

    Telefon

    tel. 85 710 20 23
    fax: 85 734 12 59


      Wydział Maszyn Rolniczych

      Adres

      CynkoMet Sp. z o.o.
      16-020 Czarna Białostocka,
      ul.Fabryczna 7W

      Telefon

      tel. 85 710 24 56
      fax: 85 734 12 59

      Serwis i Części Maszyn Rolniczych

      Aneta Bandziul

      Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i reklamacji

       kom. 515 254 632
      abandziul@cynkomet.pl

      Ewelina Żukowska

      Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

       kom. 500 861 113
      ezukowska@cynkomet.pl

      Eksport Maszyn Rolniczych

      Łukasz Chełmiński

      Dyrektor ds. Eksportu

        
      kom. 506 072 105
      lchelminski@cynkomet.pl

      Kamila Marszalek

      Specjalista ds. Sprzedaży

        
      kom. 500 859 684
      kmarszalek@cynkomet.pl

      Piotr Bijok

      Specjalista ds. Sprzedaży

        
      kom. 504 945 971
      pbijok@cynkomet.pl

      Sprzedaż Maszyn Rolniczych

      Robert Woldański

      Specjalista ds. Sprzedaży
      Województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

        
      kom. 504 945 960
      rwoldanski@cynkomet.pl

      Piotr Sadowski

      Specjalista ds. Sprzedaży
      Województwa: podlaskie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie

        
      kom. 512 087 604
      psadowski@cynkomet.pl

      Arkadiusz Bachryj

      Specjalista ds. Sprzedaży
      Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

        
      kom. 516 293 222
      abachryj@cynkomet.pl

      Monika Arciszewska

      Specjalista ds. Sprzedaży
      Województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

        
      kom. 519 121 210
      marciszewska@cynkomet.pl

      Logistyka Maszyn Rolniczych

      Joanna Szadurska

      Kierownik działu Logistyka

        kom. 797 993 044
      tel. (85) 710 24 56
      jszadurska@cynkomet.pl

      Katarzyna Makal

      Specjalista ds. Logistyki

       kom. 500 859 622
      kmakal@cynkomet.pl

      Anna Zdanuczyk

      Specjalista ds. Logistyki

       kom. 500 859 664
      azdanuczyk@cynkomet.pl


        Cynkownia Czarna Białostocka

        Adres

        CynkoMet Sp. z o.o.
        16-020 Czarna Białostocka,
        ul.Fabryczna 7W

        Telefon

        tel. 85 710 20 23
        fax: 85 734 12 59

        Andrzej Mantur

        Kierownik Sprzedaży i Marketingu

        tel. (85) 710 10 49
        kom.515 254 631
        amantur@cynkomet.pl

        Iwona Gąsowska

        Biuro Obsługi Klienta

        tel. (85) 710 10 49
        kom.609 050 050
        bok@cynkomet.pl

        Gabriela Bogusławska

        Kontroler Jakości

        tel. (85) 710 10 49
        kom.797 993 041
        gboguslawska@cynkomet.pl


          Cynkownia Wyszków

          Adres

          CynkoMet Sp. z o.o.
          07-200 Wyszków,
          ul.Leśna 38

          Telefon

          tel. 29 643 20 85
          fax: 29 643 20 65

          Filip Klowan

          Dyrektor ds. Handlu

          tel. (29) 643 20 85
          kom.519 190 303
          fklowan@cynkomet.pl

          Edyta Rudnik

          Specjalista ds. handlowych

          tel. (29) 643 20 85
          kom.519 121 204
          handel.wyszkow@cynkomet.pl

          Agata Kujawa

          Specjalista ds. obsługi klienta

          tel. (29) 643 20 85
          kom.519 121 205
          biuro.wyszkow@cynkomet.pl

          Agnieszka Niezgoda

          Biuro Obsługi Klienta

          tel. (29) 643 20 85
          kom.519 121 205
          ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl