Konstruktor

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 marca, 2024

Zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych wyrobów i wdrażanie prototypów
  • Modernizacja istniejących projektów i testy nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • Projektowanie oprzyrządowania do produkcji wyrobów
  • Tworzenie instrukcji obsługi i katalogów części

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień projektowania mechanicznego,
  • Znajomość obsługi SolidWorks, AutoCad
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn rolniczych / pojazdów użytkowych będzie atutem
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Pakiet socjalny, np. karty MultiSport, dofinansowanie wczasów

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl