Biuro Czarna Białostocka

Adres

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59


Wydział Maszyn Rolniczych

Adres

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 24 56
fax: 85 734 12 59

Serwis i Części Maszyn Rolniczych

Justyna Zabłocka

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i reklamacji

 kom. 515 254 632
jzablocka@cynkomet.pl

Ewelina Żukowska

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

 kom. 500 861 113
rdowgiert@cynkomet.pl

Eksport Maszyn Rolniczych

Łukasz Chełmiński

Dyrektor ds. Eksportu

  
kom. 506 072 105
lchelminski@cynkomet.pl

Kamila Marszalek

Specjalista ds. Sprzedaży

  
kom. 500 859 684
kmarszalek@cynkomet.pl

Piotr Bijok

Specjalista ds. Sprzedaży

  
kom. 504 945 971
pbijok@cynkomet.pl

Sprzedaż Maszyn Rolniczych

Robert Woldański

Specjalista ds. Sprzedaży
Województwa: Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie

  
kom. 504 945 960
rwoldanski@cynkomet.pl

Piotr Sadowski

Specjalista ds. Sprzedaży
Województwa: Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie.

  
kom. 512 087 604
psadowski@cynkomet.pl

Arkadiusz Bachryj

Specjalista ds. Sprzedaży
Województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie

  
kom. 516 293 222
abachryj@cynkomet.pl

Logistyka Maszyn Rolniczych

Joanna Szadurska

Kierownik działu Logistyka

  kom. 797 993 044
tel. (85) 710 24 56
jszadurska@cynkomet.pl

Katarzyna Makal

Specjalista ds. Logistyki

 kom. 500 859 622
kmakal@cynkomet.pl

Anna Zdanuczyk

Specjalista ds. Logistyki

 kom. 500 859 664
azdanuczyk@cynkomet.pl


Cynkownia Czarna Białostocka

Adres

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

Telefon

tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Andrzej Mantur

Kierownik Sprzedaży i Marketingu

tel. (85) 710 10 49
kom.515 254 631
amantur@cynkomet.pl

Iwona Gąsowska

Biuro Obsługi Klienta

tel. (85) 710 10 49
kom.609 050 050
bok@cynkomet.pl


Cynkownia Wyszków

Adres

CynkoMet Sp. z o.o.
07-200 Wyszków,
ul.Leśna 38

Telefon

tel. 29 643 20 85
fax: 29 643 20 65

Filip Klowan

Dyrektor ds. Handlu

tel. (29) 643 20 85
kom.519 190 303
fklowan@cynkomet.pl

Edyta Rudnik

Specjalista ds. handlowych

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 204
handel.wyszkow@cynkomet.pl

Agata Kujawa

Specjalista ds. obsługi klienta

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
biuro.wyszkow@cynkomet.pl

Agnieszka Niezgoda

Biuro Obsługi Klienta

tel. (29) 643 20 85
kom.519 121 205
ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl


Biuro Suwałki

Adres

CynkoMet Sp. z o.o.
16-400 Suwałki,
ul. Przytorowa 3

Telefon

tel. 500 860 987