Siedziba firmy

CynkoMet Sp. z o.o.
16-020 Czarna Białostocka,
ul.Fabryczna 7W

NIP 9661673746
REGON: 052206379
KRS: 0000162405

Phone
tel. 85 710 20 23
fax: 85 734 12 59

Phone
cynkomet@cynkomet.pl

Maszyny rolnicze

Sprzedaż Maszyn Rolniczych

Robert Woldański

Specjalista ds. Sprzedaży Województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

504 945 960
rwoldanski@cynkomet.pl

Piotr Sadowski

Specjalista ds. Sprzedaży Województwa: podlaskie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie

512 087 604
psadowski@cynkomet.pl

Arkadiusz Bachryj

Specjalista ds. Sprzedaży Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

516 293 222
abachryj@cynkomet.pl

Monika Arciszewska

Specjalista ds. Sprzedaży Województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

519 121 210
marciszewska@cynkomet.pl

Eksport Maszyn Rolniczych

Łukasz Chełmiński

Dyrektor ds. Eksportu

506 072 105
lchelminski@cynkomet.pl

Piotr Bijok

Dyrektor ds. Eksportu – rynki niemieckie –

504 945 971
pbijok@cynkomet.pl

Logistyka

Joanna Szadurska

Kierownik Działu Logistyki i Serwisu

+48 797 993 044
jszadurska@cynkomet.pl

Anna Zdanuczyk

Zastępca Kierownika Działu Logistyki

+48 500 859 664
azdanuczyk@cynkomet.pl

Angelika Owczarska

Specjalista ds. Logistyki

+48 500 859 622
aowczarska@cynkomet.pl

Daryna Hryhalets

Specjalista ds. Logistyki

+48 797 993 049
dhryhalets@cynkomet.pl

Serwis i Części Maszyn Rolniczych

Magdalena Gawryluk

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i serwisu

451 055 371
mgawryluk@cynkomet.pl

Monika Łukjaniuk

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i serwisu

515 254 632
mlukjaniuk@cynkomet.pl

Magdalena Karawajczyk

Specjalista ds. reklamacji i serwisu

500 861 113
mkarawajczyk@cynkomet.pl

Cynkownia Czarna Białostocka

Piotr Hrebin

Kierownik ds. Handlu

(85) 710 10 49
515 254 631
phrebin@cynkomet.pl

Iwona Gąsowska

Biuro Obsługi Klienta

(85) 710 10 49
609 050 050
bok@cynkomet.pl

Gabriela Bogusławska

Kontroler Jakości

(85) 710 10 49
797 993 041
gboguslawska@cynkomet.pl

Cynkownia Wyszków

Filip Klowan

Dyrektor ds. Handlu

(29) 643 20 85
519 190 303
fklowan@cynkomet.pl

Edyta Rudnik

Specjalista ds. handlowych

(29) 643 20 85
519 121 204
handel.wyszkow@cynkomet.pl

Agata Kujawa

Specjalista ds. obsługi klienta

(29) 643 20 85
519 121 205
biuro.wyszkow@cynkomet.pl

Agnieszka Niezgoda

Biuro Obsługi Klienta

(29) 643 20 85
519 121 205
ksiegowosc.wyszkow@cynkomet.pl

Pliki cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.