Magazynier

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 lipca, 2024

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu (rozładunek i załadunek towaru),
  • kompletowanie detali na montaż oraz pod zamówienia dla klientów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • bieżąca weryfikacja stanu magazynu.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów,
  • pakiet socjalny np. karty MultiSport.

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl