Pracownik działu utrzymania ruchu

Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 stycznia, 2023

Zakres obowiązków

  • drobne prace remontowo-budowlane (szpachlowanie, malowanie, naprawa stolarki okienno-drzwiowej)
  • konserwacja oraz bieżące naprawy instalacji wodno – kanalizacyjnych
  • wykonywania prac ślusarskich: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie
  • pomoc innym pracownikom przy naprawach maszyn i urządzeń
  • dbanie o stan techniczny użytkowanych urządzeń i teren wokół zakładu pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęci do pracy, zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • mile widziane, ale nie wymagane uprawnienia elektryczne, gazowe, obsługi UTB itp.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • organizujemy kursy i szkolenia niezbędne do wykonywania zawodu (kursy na wózki widłowe, podesty ruchome, koparko-spycharki, uprawnienia elektryczne)
  • pakiet socjalny (Karta Multisport, wczasy pod gruszą)

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl