Serwisant maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 stycznia, 2023

Zakres obowiązków

  • obsługa serwisowa Klientów
  • prowadzenie napraw na warsztacie oraz w terenie u Klienta
  • rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechaniczne)
  • doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego w strukturach firmy o stabilnej pozycji
  • pracę w dynamicznym środowisku, pełną wyzwań dla osób ambitnych
  • pakiet socjalny np. karty MultiSport

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl