Serwisant maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 lipca, 2024

Zakres obowiązków

– obsługa serwisowa Klientów

– prowadzenie napraw na warsztacie oraz w terenie u Klienta

– rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

– utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania

– wykształcenie techniczne (mechaniczne)

– doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych

– uczciwość i odpowiedzialność

– prawo jazdy kat. B

– dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

– zatrudnienie na umowę o pracę

– możliwość nauki i rozwoju zawodowego w strukturach firmy o stabilnej pozycji

– pracę w dynamicznym środowisku, pełną wyzwań dla osób ambitnych

– pakiet socjalny np. karty MultiSport

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl