Ślusarz-Monter

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 lipca, 2024

Zakres obowiązków

  • montaż końcowy maszyn i urządzeń rolniczych,
  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, wkrętarka, klucz pneumatyczny),
  • dbanie o  powierzone narzędzia i urządzenia,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  •   mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub do przyuczenia,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • zdolności manualne,
  • systematyczność, dokładność, sumienne wykonywanie pracy.

Oferujemy

  • podnoszenie kwalifikacji (kursy, szkolenia),
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • przyuczenie do wykonywania pracy,
  • pakiet socjalny np. karty MultiSport.

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl