Ślusarz – Spawacz

Maszyny rolnicze
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 stycznia, 2024

Zakres obowiązków

  • spawanie maszyn i urządzeń rolniczych oraz części do maszyn rolniczych
  • usuwanie niezgodności spawalniczych
  • wykonywanie pomocniczych prac ślusarskich
  • samodzielne, odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania

  • uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135)
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą MMA (111), MAG (136), TIG (141)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość standardów jakościowych
  • mile widziane doświadczenie w branży maszyn rolniczych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)
  • premię zależną od osiąganych wyników
  • pakiet socjalny: dopłata do karty MultiSport, dofinansowanie wypoczynku

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl