Specjalista ds. Kadr i Płac

Biuro zarządu
Czarna Białostocka

Rekrutacja trwa do 31 maja, 2024

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji do GUS, US, PFRON, ZUS

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową
  • praktyczna znajomość zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy
  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów
  • pakiet socjalny np. karty MultiSport, wczasy pod gruszą

Aplikuj przez formularz poniżej lub napisz do nas na kadry@cynkomet.pl