Nowe wyposażenie przyczep do przewozu bel z serii T-608

Nasze biuro projektowe zakończyło prace nad opcjonalnym wyposażeniem przyczep do przewozu bel z serii T-608 w postaci jednostronnie lub dwustronnie hydraulicznie otwieranych całkowicie ocynkowanych ogniowo kratownic bocznych służących do zabezpieczenia ładunku. Rozwiązanie jest dostępne dla przyczepy T-608/2 EU w wersji z wydłużoną powierzchnią ładunkową (platforma 8,2 metra) oraz dla T-608/3.

Warto wspomnieć , że nasze przyczepy posiadają Licencję Firmy Krassort na budowę zabezpieczenia hydraulicznego! Firma Krassort posiada wyłączny patent na zastosowane rozwiązanie.

Wszystkie nasze przyczepy do przewozu bel  w wersji EU posiadają homologację europejską ( CoC) co pozwala na bezproblemową rejestrację przyczepy w krajach Unii Europejskiej.

Na zlecenie Firmy Cynkomet Sp z. o.o. , Firma V-Test wykonała szereg badań na naszych przyczepach dotyczących zabezpieczenia załadunku, nasze przyczepy otrzymały

CERTYFIKAT ZABEZPIECZENIA ŁADUNKU na zgodność z normą PN-EN 12642 XL.

Bardzo ważne jest dla nas zdanie naszego Klienta, dlatego też na życzenie Klientów powstała

nowa obniżona  przyczepa T608/3L. Nasza trzyosiowa przyczepa o ładowności prawie 14,5t oraz dopuszczalnej masie całkowitej 19t została wyposażona w koła 500/50-17, po zmianie konstrukcji ramy dolnej przyczepy  udało nam się osiągnąć przeznaczony przez Klientów cel.

Wysokość załadunku wynosi zaledwie 1200 mm od podłoża.

wideo PRZYCZEPA CynkoMet T-608/3 do przewozu BEL 14t