Seria T-608 z certyfikatem

Informujemy, że firma Cynkomet posiada umowę licencyjną z renomowaną niemiecką firmą Green Farming GmbH, dotyczącą naszych hydraulicznych osłon bocznych do przyczep belowych serii T-608. Rozwiązanie oparte na tym sposobie działania zostało opatentowane przez niemiecką firmę w roku 2008, a patenty wciąż są ważne zarówno w Europie, jak i w Polsce.

Nie jesteśmy jedynymi, którzy korzystają z tego innowacyjnego rozwiązania. Takie osłony wykorzystywane są również przez wielu światowych producentów tego typu maszyn, w tym takich znaczących firm jak SlurryKat, Stewart, Joskin czy Bailey.

Jako Cynkomet, postanowiliśmy opracować własny projekt technicznego rozwiązania konstrukcji, opierając się na zastrzeżonym w patencie sposobie działania osłon. Nasza konstrukcja została poddana rygorystycznym testom dynamicznym przeprowadzonym z udziałem renomowanej notyfikowanej jednostki badawczej V-Test, co zaowocowało uzyskaniem „Certyfikatu Zabezpieczenia Ładunku” nr 1/12642/22/c zgodnie z normami EN 12642:2016 oraz PN-EN 12642:2017-01.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie do przyczep belowych serii T-608, przekładające się na zwiększoną efektywność, wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych osłon bocznych, zapraszamy do zapoznania się z informacjami pod poniższymi linkami:

Specyfikacja i opis przyczepy T-608

Dokumentacja patentowa nr.1

Dokumentacja patentowa nr. 2

Dokumentacja patentowa nr. 3

Dokumentacja patentowa nr. 4

Dokumentacja patentowa nr. 5