Zabudowa do przewozu wody “WODNIK”

Zabudowa do przewozu wody “WODNIK – stworzony jako mobilne rozwiązanie dla potrzeb gospodarstw rolnych specjalizujących się w hodowli bydła mlecznego, cieląt, bydła mięsnego oraz wszędzie tam, gdzie dobrostan zwierząt, wymaga stałego dostępu do wody.

“WODNIK” charakteryzuje się:

Dużą pojemnością – 8 zbiorników typu MAUSER o pojemności 1000 litrów każdy (dla przyczepy T-608/2) lub 12000 litrów (do przyczepy T-608/3).

Łatwością montażu i demontażu – rama zabudowy jest przystosowana do osadzenia na przyczepie platformowej Cynkomet za pomocą podnośnika widłowego o minimalnym udźwigu 2000 kg.

Wydajną pompą spalinową – pompa spalinowa z rozruchem elektrycznym ma dużą wydajność do 2500 litrów na minutę, co pozwala na szybki i skuteczny załadunek i rozładunek wody.

Wielofunkcyjnością – możliwość odcięcia każdego zbiornika MAUZER od instalacji za pomocą oddzielnego zaworu pozwala na wygodne zarządzanie zasobami wody dostosowanie różnych warunków i potrzeb.

Uniwersalną armaturą – zabudowa jest wyposażona w kompleksową armaturę umożliwiającą różne operacje związane z załadunkiem, rozładunkiem, przepompowywaniem i podłączeniem do sieci wodociągowej.

Poznaj nasz produkt: Zabudowa do przewozu wody „WODNIK”

Obejrzyj film promocyjny: link

Zapytaj o szczegóły: oferta